Czas realizacji zamówienia

Podstawowe informacje

Dbamy o to, abyś był na bieżąco z postępem prac nad Twoim zamówieniem.

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem jego złożenia. Zaraz po otrzymaniu wpłaty rozpoczynamy realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o statusie prac.

 

Precyzyjny dzień dostawy

Pracujemy nad taką możliwością konfiguracji strony, aby każdy box mógł być dostarczony dokładnie tego dnia, który wybierze nadawca. Na ten moment możesz wpisać pożądany termin dostawy w polu „Uwagi”, a my zrobimy wszystko, aby box trafił w ręce odbiorcy właśnie tego dnia.

WAŻNE: jeśli zależy Ci na przesyłce z dnia na dzień, lub dostawie w sobotę, przed złożeniem zamówienia skontaktuj się najpierw z nami, aby potwierdzić taką możliwość.

Pamiętaj jednak proszę, że data dostarczenia paczki nie zależy tylko od od nas, ale głównie od firmy kurierskiej

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów (1) i wybranej formy płatności (2), podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy (3).

(1) Dostępność produktów

  • Przy każdym produkcie jest podany czas, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - najczęściej jest to 48 h.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.
  • Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Zamówienie można zrealizować etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

(2) Forma płatności

Udostępniamy Ci następujące metody płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo, co powoduje, że do realizacji zamówienia zabierzemy się jeszcze tego samego dnia.
  • MasterPass - to usługa typu „portfel elektroniczny”, umożliwiająca zarejestrowanym użytkownikom płatność kartą bez konieczności wyciągania karty. Wystarczy jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN.
  • Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność gotówką- najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Można z niej skorzystać wybierając opcję "za pobraniem" lub "odbiór osobisty".

(3) Forma dostawy

  • Kurier - współpracujemy z firmami kurierskimi, które umożliwiają dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
  • Paczkomaty - czas dostarczenia do zamówienia do paczkomatu jest podobny jak w przypadku przesyłek kurierskich, czyli około 1-2 dni roboczych od nadania
  • Odbiór osobisty - najszybsza metoda odbioru zamówienia, możliwa na terenie Katowic. Zamówienie możesz odebrać najczęściej następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty (w przypadku płatności elektronicznej lub przelewem), możesz też zapłacić przy odbiorze (prosimy o przygotowanie gotówki)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl